Gemmoterapie v otázkách a odpovědích – online semináře s Mgr. Jarmilou Podhornou

Zajímáte se o přírodní bylinnou léčbu? Hledáte, co znamená gemmoterapie nebo jak užívat bylinné tinktury? Nalezněte odpovědi na vaše otázky v online seminářích Mgr. Jarmily Podhorné.

Kdo je Mgr. Jarmila Podhorná

Mgr. Jarmila Podhorná je zakladatelkou a majitelkou firmy Naděje. Její záliba v přírodě a bylinkách se jí tak stala i povoláním. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Mgr. Jarmila Podhorná Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „Herbář léčivých rostlin„ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin –  gemmoterapeutik na lidský organismus. Firma se specializuje na výrobu cenově dostupných přípravků bez nežádoucích účinků, které působí na organismus příznivě jako prevence, regenerace i zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.

Základní princip a filozofie gemmoterapie

V České republice zavedl gemmoterapii bylinkář Rudolf Franěc a z jeho pracovních výsledků začali vycházet bylinkáři Janča a Zentrich. V roce 1998 začala vyrábět gemmoterapeutika Mgr. Jarmila Podhorná.

Gemmoterapie je mimořádný způsob bylinné léčby, který využívá přípravky na bázi pupenů, semen a mladých výhonků rostlin, tj. zárodečných tkání – zejména stromů a keřů. Sběr mladých rostlinných tkání probíhá na jaře, kdy obsahují nejvyšší množství biologicky aktivních látek nezbytných pro růst rostliny, ale které mají rovněž významné biologické účinky na lidské zdraví. Aktivní látky jsou ze zárodečných tkání extrahovány do směsi etanolu a glycerinu a jsou využívány při různých zdravotních potížích.

Chcete se o gemmoterapii a účincích tinktur z pupenů dozvědět více? Podívejte se zdarma na online semináře, ve kterých paní Mgr. Podhorná odpovídá na nejčastější dotazy spojené s bylinnými produkty a gemmoterapií.

Paní Mgr. Podhorná z Naděje-bylinky v online semináří odpovídá na otázky ohledně bylinných tinktur a gemmoterapie
Gemmoterapie a léčba bylinnými tinkturami – 1. díl online semináře
Paní Mgr. Podhorná ve videu vysvětluje co je to gemmoterapie
Gemmoterapie a léčba bylinnými tinkturami – 2. díl online semináře

Zajímáte se o přírodní bylinnou léčbu? Taky věříte v léčebné síly přírody? Tak článek sdílejte. Děkujeme.

Buďte originální! Darujte poukaz na online kurz

Usnadněte si jeho výběr pomocí dárkového rádce:

výběr mezi mužem a ženou při výběru dárků - dárkový rádce

Dobře prodávat je dovednost, kterou lze naučit 25. 4. 2015
3 tipy na romantické wellness pobyty pro dva 19. 4. 2018
Vše o tom, jak začít meditovat. Jak najít vhodnou chvíli a místo k meditaci – 1. díl 10. 6. 2020
Poznejte sílu kopřiv. Připravte si z nich účinný postřik nebo sirup 12. 2. 2021
Chainmaille – v zajetí kruhů 11. 9. 2013
Cookie Consent with Real Cookie Banner