Hravá online angličtina pro předškolní děti

 

Výuka angličtiny dětí od předškolního věku má prokázaný přínos, dává možnost rozumět i tam, kde si ostatní nevědí rady, a pomáhá překonávat bariéry. Dle posledních výzkumů také pomůže snáze se vyjadřovat, naučit se číst a věřit si při nových výzvách. V pozdějším věku znalost dalšího jazyka navíc poskytuje výrazný náskok před ostatními na trhu práce.

Tato fakta však malé děti nepřimějí tiše sedět a poslouchat zdlouhavé výklady učitelů. Jak tedy dosáhnete toho, aby si zamilovalo něco skutečně užitečného? Odpovědí je samozřejmě škola hrou.

 

Většina rodičů dětí předškolního věku se shodne na tom, že nejdůležitější je zajistit bezstarostné dětství plné radosti, her a nových kamarádů. Každý rodič ale zároveň potřebuje vědět, že svým předškolákům poskytuje tu nejlepší přípravu do života.

 

Jazykový kurz pro děti – bez zábavy to nepůjde

 

učíme děti počítat anglicky - video

 

Jazykových kurzů pro děti je nepřeberné množství a vy z nich chcete vybrat ten, ze kterého si ti nejmenší něco hodnotného odnesou a kde nebudete zbytečně vyhazovat peníze. Existuje způsob, jak skloubit vaši snahu učit děti potřebným věcem a jejich touhu po zábavě. Je jím unikátní metoda online výuky angličtiny pro děti předškolního věku, kde si doporučenou intenzitu výuky regulujete sami a děti se učí jakoby mimoděk.

 

Vyzkoušejte zdarma a klidně si dejte na čas

 

pták a postavička učí děti anglicky

 

Proč byste měli svěřit své dítě lidem, které jste nikdy neviděli, když máte možnost průběh jazykových lekcí sledovat a během nich se v klidu rozhodnout, zda jste spokojeni? Nyní máte k dispozici dva dny lekcí zdarma a vy tak získáte čas si bez závazků rozmyslet, zda je náš způsob výuky tím pravým. Společně se bavte a přesvědčte, že tento jazykový kurz vašim dětem skutečně poslouží jako pevný základ pro rozvoj jazykových znalostí a radost z učení se novým věcem.

 

Nejlepší volba pro jazykovou přípravu vašich dětí

 

počítání anglicky pro děti - wattsenglish

 

Děti během hravého kurzu WattsEnglish ONLINE zažívají dobrodružství spolu s hlavními hrdiny Stevem a Maggie a přitom se bez námahy učí anglicky. Lekce jsou určeny především pro děti mezi 3. a 6. rokem, které se s cizím jazykem doposud nesetkaly, ale i pro starší školáky, kteří potřebují angličtinu zábavným způsobem procvičit.

Dvacetiminutové segmenty si můžete rozvrhnout podle časových možností a chuti dětí se bavit. Z pohodlí domova si společně hrajete, tančíte a zpíváte. Díky promyšlené osnově se děti nikdy nestihnou nudit a osvojí si jazyk zcela přirozeným způsobem.

Dopřejte vašim dětem všechny výhody, které přichází spolu se znalostí cizích jazyků.

 

Zkušenosti rodičů s výukou angličtiny pro děti WattsEnglish Online

 

„Překvapilo mě, že náš hyperaktiví syn, který u ničeho nevydrží, je s WattsEnglish ONLINE soustředěný vždy celých 20 minut.”

Pavla Slavíčková, Teplice

 

„Jsme nadšení. Mám dvě děti, které se chtějí každý den vracet k anglickým písničkám a videím. Mám velkou radost, že si díky vaší metodě vytvořili tak pozitivní vztah k dalšímu jazyku.”

Lenka Ježdíková, Náchod

 

„Naší Jíťu nejvíce baví videa a omalovánky. Vím, že máme “studovat” zhruba 20 minut denně, ale ona chce stále další videa, a tak někdy končíme až skoro po hodině.”

Gabriela Šůstková, Chotěboř

 

Další zkušenosti rodičů najdete zde >>

 

 

Dejte Like a pochlubte se na Facebooku, že děláte maximum pro skvělou budoucnost vašich dětí.

Vitráže technikou Tiffany pro začátečníky 24. 3. 2019
Naučte se šít kožené boty a vyrobte si vlastní barefoot obuv 25. 2. 2020
Fimo hmota – kreativní polymerová modelína 11. 9. 2013
10 tipů na zábavné párty hry pro dospělé, se kterými určitě zaženete nudu 9. 1. 2021
Vyrábíme indiánský lapač snů, díl 4. – návod 3. 3. 2019
Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru