Jak vydělávat na internetu a získat pasivní příjem

Přemýšlíte o vydělávání peněz na internetu, změně práce, pasivním příjmu, online podnikání a nevíte úplně přesně jak na to? Baví vás tvořit a vyrábět a hledáte, jak svůj koníček změnit ve výdělečnou činnost? Máte doma výrobky, které chcete ukázat a prodat, ale nevíte jak na to?

Víte o možnostech, které online svět nabízí, ale nejste technicky zdatní a bojíte se, že to nezvládnete?  Nevadí, strach a zbytečné obavy odhoďte, všichni jsme tak začínali a věřte, že vytvořit web není nic těžkého.

Přečtěte si tipy jak vydělávat na interentu a získat pasivní příjem.

Výběr tématu

FoFotgrafie: počítač a jak vydělávat na interentu
Naučte se vydělávat na internetu

Vyberte si téma. Nepřemýšlejte v první chvíli na tom, co vám vydělá nejvíce peněz a dělejte to, co vás baví a u čeho vydržíte déle než týden. Zamyslete se, o čem chcete psát a bude vás to bavit. Bezduché články nejsou zrovna oblíbené, a proto můžeme doporučit sednout si a vypsat si o čem budete psát. Nepřemýšlejte nad tím, jestli píšete správně a bude se to čtenářům líbit, to nikdy nevychytáte na 100%, prostě pište tak, aby články obsahovali co nejvíce důležitých informací pro čtenáře.

Vytvoření webových stránek

K dobrému online bussinesu je potřeba založit webovou stránku ideálně bez nákladů a bez technických a programátorských znalostí. To je dnes naprosto samozřejmé a nemusíte k tomu mít žádné velké dovednosti. Stačí si objednat doménu a webhosting (náklady jsou cca 500 Kč).  Nejste si jistí, zdali to sami zvládnete?

Pro začátečníky a ty co nemají čas docházet na kurzy je zde online kurz WEBZISK – komplexní průvodce vyděláváním na internetu, který vám krok po kroku ukáže jak začít na internetu vydělávat.

Fotografie: jak vydělávat na internetu
Jak vydělávat na internetu?

Výběr správného provizního programu

Nemáte vlastní produkty? Vydělávejte na provizích. Vyberte dle vašeho zvoleného tématu provizní programy. Přečtěte si jejich podmínky, které nabízejí, zaměřte se i na podporu, zdali se můžete s otázkami obrátit na affiliate managera a samozřejmě kolik % z prodeje dostanete ve chvíli, kdy přivedete zákazníka. Tedy pokud jste si vytvořili web o cestování, pak si dejte do hromady, co lidem chcete doporučit např. levné letenky, slevy na ubytování, pojištění, cestovní průvodce atd.

Vytvářejte zajímavý a originální obsah

Zde si opravdu dobře rozmyslete, jak budete vaše služby či produkty lidem prezentovat. Podívejte se i na jiné weby, které jsou na prvních příčkách ve vyhledávačích, a inspirujte se. Vše si sepište a udělejte si plán na měsíc a toho se držte.

Zamyslete se nad tím, jak udržíte čtenáře na vašem článku a nepište články pro prodej, ale pro čtenáře a pomáhejte. Pokud danému tématu rozumíte lépe než ostatní a vaše články budou pro čtenáře zajímavé a poskytnou jim dostatečné informace, rádi si od vás produkt koupí.

Fotografie:webzisk online kurz
Zaměřte se na obsah, sdílejte na sociálních sítích – prodávejte.

Na závěr ještě jedna rada zdarma

Neměňte směr, pokud po týdnu neuvidíte výsledky. Trpělivost růže přináší, a proto neklesejte na mysli v případě, že z vás po měsíci nebudou milionáři. Držte se svého plánu, který jste na začátku projektu viděli, jako velmi dobrý a výdělečný.

Jestliže po prvním týdnu nevyděláte ani korunu, neměňte produkt. Zaměřte se na to, aby čtenáři vyhledávali vaše články, tipy, návody apod. Tvořte opravdu kvalitní obsah, tvořte videa, nahrávky, testujte a ukažte zákazníkovi přidanou hodnotu vašeho produktu.

Pokud váš obsah bude kvalitní a pro čtenáře přínosný, úspěch se dříve či později dostaví a přinese vám víc, než si myslíte.

Online kurz WEBZISK

Chcete raději krok po kroku ukázat vše názorně? Jste začátečníci a na vlastní pěst si netroufáte založit web a vše si studovat vlastní silou krok po kroku? Máme tu pro vás online kurz s názvem WEBZISK – komplexní průvodce vyděláváním na internetu.

S kurzem získáte detailní návod krok po kroku. První lekce jsou zdarma a můžete si vyzkoušet tempo lektora, a jak vám celkově kurz bude vyhovovat.

První lekce zdarma obsahují

  • Základní informace o doméně, jak nejlépe zvolit název domény a základní informace o WordPressu
  • Nastavení a parametry hostingu
  • Tři různé způsoby instalace wordpressu
  • Jak na administraci wordpressu
  • Vytvoření stránky a ukázka jak vložit média
  • Jak vybrat a nainstalovat šablonu
Fotografie:Online kurz webzisk
Online kurz webzisk

Poté následuje představení placené části. Vyzkoušejte si online kurz  WEBZISK a zjistěte, jak je jednoduché vydělávat na internetu.

Podívejte se i na další online kurzy v kategorii kurzy pro osobní rozvoj.

Važte zápisníky, deníky i knihy jako profík s “Knihařským kurzem pro začátečníky” 11. 12. 2023
3. díl: Skladování chilli papriček. Jak je sušit a zpracovat? 16. 2. 2020
Naučte se novou techniku malování s kurzem “Akrylová malba technikou vrstvování s Joem Muczkou” 14. 6. 2023
Tvoření z pedigu – moderní košíkařství 11. 9. 2013
Domácí pěstování hlívy ústřičné ze substrátu nebo na pařezu 23. 1. 2022
Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru