Návod na výrobu věšáku z palety

 

Podle návodu si vyrobte věšák z palety na bundy, klíče či vodítko pro psa. Kromě praktické stránky jej oceníte jako zajímavou originální dekoraci. Pusťte se směle do výroby. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Úložná krabice z papíru – vlastní výroba

 

Díky návodu níže již nic nebrání vlastní výrobě úložné krabice z papíru. Vyřešíte tak neorganizovaný nepořádek v kosmetice, oblečení a dalších drobnostech. A co víc, konečně se zbavíte neustálého hledání místa pro staré nevyužité papírové krabice. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Jak vyrobit pelíšek pro psa? Takto

 

Nechce se vám utrácet mnoho pěněz za kupovaný neosobní pelíšek pro psa? Raději přemýšlíte, jak si pelíšek vyrobit za zlomek ceny? Pusťte se do práce dle tohoto návodu. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Vyrobte si zahradní truhlík z palet

 

Vyrobte si podle návodu originální dřevěný truhlík z palety. Tento zajímavý nápad z palet na zahradu vás potěší přírodním vzhledem, se kterým se kupovaný plastový truhlík nedá srovnávat. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Recept na domácí ekologickou plastelínu

 

Chcete recept na domácí plastelínu pro děti? Postupujte dle návodu níže a nechejte děti modelovat zdravě a ekologicky. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Vychytané označení klíčů

 

Zdržuje vás neustálé hledání správného klíče? Jednou pro vždy si klíče označte lakem na nehty. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Stojan na nože ze špejlí

 

Tupí se vám kuchyňské nože? Nebaví vás zmatek v jejich ukládání? Potom si sami vyrobte jednoduchý a  originální stojan na nože. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Přívěsek z víček od PET lahví

 

Baví vás tvoření s dětmi? Chcete využít starou PET láhev a její víčka? Vytvořte si s dětmi originální přívěsek, který poslouží jako zásobník na drobnosti a mince. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Podložka pod hrnce

 

Vyrobte si užitečnou vychytávku do kuchyně v podobě korkové podložky pod horké hrnce. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

O Láďovi Hruškovi

 

Určitě jste o něm již slyšeli nebo ho viděli v TV. Řeč je o Ladislavu Hruškovi (fanoušky familiárně oslovován Láďa Hruška). Podívejte se na informace, které jste o něm možná nevěděli. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK