Jak vydělávat na internetu a získat pasivní příjem

Přemýšlíte o vydělávání peněz na internetu, změně práce, pasivním příjmu, online podnikání a nevíte úplně přesně jak na to? Baví vás tvořit a vyrábět a hledáte, jak svůj koníček změnit ve výdělečnou činnost? Máte doma výrobky, které chcete ukázat a prodat, ale nevíte jak na to?

Víte o možnostech, které online svět nabízí, ale nejste technicky zdatní a bojíte se, že to nezvládnete?  Nevadí, strach a zbytečné obavy odhoďte, všichni jsme tak začínali a věřte, že vytvořit web není nic těžkého.

Přečtěte si tipy jak vydělávat na interentu a získat pasivní příjem.

(Pokračování textu…)
ČÍST ČLÁNEK

Jak na Excel? Online se naučte jak na to

 

Procházíte obrovské množství dat, které si šéf přeje porovnat pomocí přehledných tabulek a grafů? Sedíte u počítače a nervózně zkoušíte práci s Excelem? Zjistěte jak na Excel díky online excelovému kurzu. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Psaní všemi deseti – pracujte rychleji a bez překlepů

 

Trávíte spoustu času psaním na počítači? Chcete mít vše rychleji hotovo a navíc bez překlepů?

Osvojte si psaní všemi deseti a ušetřený čas věnujte jiné práci, vaší rodině nebo koníčkům. (Pokračování textu…)

ČÍST ČLÁNEK

Adobe Photoshop – úprava fotek snadno a rychle

Složité světelné podmínky při focení. Hra světel a stínů, špatně nastavená doba expozice. Přitom zrovna tato vaše fotka je kompozičně výborná.

Vymažete ji? Není lepší upravit pouze její světlost?

Jindy se zase fotografie nepovede kompozičně. Je to další důvod smazat úchvatné zážitky? Co použít ořez a zdůraznit tak pouze nejdůležitější detaily?

Představte si, že jste nafotili a možná i objevili novou Evu Herzigovou. Super, některé z nich by mohla použít jako ukázkové pro modelingovou agenturu. Ale co ten odlesk ve tváři? Akné? Vrásky? Jizvy? Mateřská znaménka? Kruhy pod očima?

(Pokračování textu…)
ČÍST ČLÁNEK