Vzrušující, relaxační a adrenalinový zážitek

 

Hledáte ideální dárek a stále nevíte, co koupit, aby dárek opravdu potěšil? Nemáte čas dlouze přemýšlet, aby vám dárek stihl dorazit včas? Přemýšlíte o něčem nevšedním a zároveň nezapomenutelném? Máme tu pro vás 3 tipy na vzrušující, relaxační a adrenalinový zážitek – pro každého něco. Na konci článku najdete náš tip, který vyřeší situaci i těm, co si prostě neví rady.

 

3 tipy na vzrušující, relaxační a adrenalinový zážitek

  • Začneme vzrušujícím dárkem, který můžou využít jak páry, tak i jednotlivci – Tantra masáž.
  • Druhým zážitkem je Thajská masáž, kterou jsme sami vyzkoušeli.
  • A pro milovníky moře, adrenalinu, vln a jízdy na prkně zde máme Surf Arenu – surfařský simulátor.
  • Nemůžete se rozhodnout? Nevadí, nechte obdarovaného, ať si vybere sám – NÁŠ TIP!

 

Co je to Tantrická masáž?

Fotografie muže a ženy jak ležících na posteli
Tantra masáž pro dva

Tantra je v překladu tkanivo nebo pavučina (složitá struktura). Jedná se o životní filozofii, jejíž základem je lidská přirozenost a sexualita. V technice tantrické masáže najdeme spojení dvou prvků:

  1. starodávných tantricko-taoistických technik
  2. klasické masáže.

Tantrická masáž je součástí učení Neotantry. Neotantru můžeme popsat jako západní variaci tantry, související s novými náboženskými hnutími, která spojuje sexualitu se spiritualitou.

 

Techniky a účinky tantrické masáže

Tato masáž je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Nabízena párům i jednotlivcům, třeba jako zážitkový dárek. Techniky tantra masáže spočívají v jemných a láskyplných dotecích, které vás naplní vzrušením, touhou a něhou. Tato masáž ve vás zanechá hluboký zážitek, ale také napomáhá proti poruchám erekce či při přílišném množství stresu. Odvede napětí a navodí pocit uvolnění a spokojenosti.

Zážitky.cz nabízí tantrickou masáž jak pro dvojice, tak i pro jednotlivce. Nadělte sobě a své partnerce vzrušující, originální a hlavně nezapomenutelný zážitek.

 

Thajská masáž

Fotografie masérky jak masíruje ženu a muže
Zbavte se stresu a užijte si thajskou masáž pro dva

Thajská masáž pochází z Indie. Základem Thajské masáže je nauka, která se zabývá energetickými drahami, které procházejí lidským tělem a nepřetržitě v nich proudí energie. Když to napíšeme laicky, tak v případě, že se tyto dráhy zablokují, pak thajskou masáží můžeme tyto blokády odstranit a přispět tak k celkové duševní i fyzické pohodě.

V dnešní době je Thajská masáž využívána i k léčení různých problémů. Nabudí, osvěží a odstraní či zmírní bolest. Dále pomáhá při snížení stresu a napětí, zlepšuje krevní oběh a očišťuje tělo od toxinů a dalších škodlivých látek.

Vyzkoušejte si ji nebo ji darujte – tato masáž je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Nabízí ji hned v několika variantách. Vyberte si tu svou a zapomeňte na chvilku na vše a pouze relaxujte.

Thajská masáž pro 2, Thajská masáž pro jednoho, Královská Thajská masáž.

 

Surf Arena – Indoor surfing

Fotografie malých surfařů
Surf Arena – surfařský simulátor mohou využít i děti.

Surfing je nyní vodní olympijský sport, který byl dříve na Havaji součástí kultury. První zmínky o surfování na Havaji pochází z roku 1779. Surf tam byl vyroben z velmi tvrdého dřeva a surfaři ho ovládali vleže, vsedě nebo ve stoje. Dnes můžeme o surfování říci, že je to životní styl a umění.

Milujete moře, vlny, sluníčko a adrenalin? Chcete se naučit surfovat, nebo to ovládáte a chcete si zajezdit na vlnách? Surf Arena – surfařský simulátor, která leží hned vedle Hurricane Factory – Větrného tunelu, se vám pokusí vynahradit nejen sluníčko, kterého se nám v dnešních dnech moc nedostává, ale především i ten adrenalin.

Vyzkoušejte indoor surfing, nebo obdarujte své přátele, partnery a kamarády. Navštivte Surf Arenu – surfařský simulátor, a nenechte přírodu, aby vás omezovala. Můžete si jít zasurfovat ve dvou, sám či sama, anebo s celou rodinou.

Jak zážitek probíhá a pro koho je určen?

Varianta pro 4 osoby tzv. „Rodinný balíček“ vám nabízí možnost se naučit surfovat s celou vaší rodinou (2 dospělí a 2 děti – dítě je chápáno do 18 let).

 

TIP MINI-KURZY.CZ  (když se nemůžete rozhodnout)

V případě, že se nemůžete rozhodnout, který dárek by udělal největší radost, tak náš tip je koupit dárkový poukaz na jakýkoliv zážitek.

Dárkový poukaz na zážitek

fotografie textu a koláž
Kupte univerzální zážitek

Hodnota poukazu se dle nabídky pohybuje od 1.000,- Kč – 25.000,- Kč. V případě, že vybraný zážitek bude levnější, zůstatek využijete na další. V opačném případě si rozdíl doplatíte.

Podívejte se na zážitky.cz a bavte se.

 

Proč by se měly děti digitálně vzdělávat a jak nastavit dětem digitální rovnováhu? 24. 8. 2022
Návod, jak si vyložit tarotové karty 18. 1. 2018
Olejomalba snadno a rychle – technika Bob Ross 11. 9. 2013
Kanzashi – japonský půvab z látky
Online výuka cizích jazyků – jak se naučit španělsky 30. 7. 2014
Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru