Naučte se kouzlit jako Pavel Kožíšek – online kurz kouzlení

 

Máte rádi kouzelnické velikány, jako je např.  Harry Poter nebo Gandalf z pána prstenů? Vy sami nebo vaše děti zkoušíte různá kouzla s kartami nebo karetní triky? Pak tu pro vás máme tip na online kurz kouzlení s názvem „Naučte se kouzlit  jako Pavel Kožíšek“Kouzelnický online kurz, v kterém se naučíte kouzla na první pohled složitá a na pohled druhý zjistíte, že triky s kartami se dokáže naučit každý bez rozdílu věku a za pár minut.

 

 

Online kurz kouzlení

Kurzem vás provede český kouzelnický velikán Pavel Kožíšek, který je známí jak u nás, tak i ve světě. Naučí vás doslova během několika málo minut kouzelnické triky s kartami a nejen to.

Chci se zdarma zapojit do online kurzu kouzlení >>

 

 

 

Co se v online kurzu naučíte?

Tento online kurz vám dává navíc možnost si první lekce vyzkoušet. Zapojte se do kurzu zdarma a vyzkoušejte si karetní kouzlo 4-7-8-9, množení míčků, princip speciálních kouzelnických karet, uhodnutí předmětu, myšák Albert, magické žetony, zmizení coly, předpověď a vychytávku s karetním balíčkem.

 

V případě, že vám rychlost kurzu, lektor i výklad budou vyhovovat, zapojíte se i do dalších placených lekcí kde se naučíte:

  • jak si během 10 sekund zapamatovat pořadí všech karet v balíčku
  • naučíte se uhodnout divákovo datum narození
  • objevíte a necháte zmizet magickou zápalku
  • přelstíte diváka karetním trikem a nenaučíte se, jak mít kartu přesně tam kde určí divák
  • z šátku vyčarujete míček
  • otočíte ruku kolem dokola o 360°
  • necháte provázky prostoupit sevřenou dlaní

 

V případě, že nemáte možnost navštívit kouzelnický kurz v divadle nebo se zúčastnit letního kouzelnického tábora Pavla Kožíška, pak online kurz kouzlení je tím pravým řešením. Je určen jak pro úplné začátečníky,  tak i pro kouzelníky samouky. Ti zde určitě ocení odborné vedení a naučí se nové  kouzelnické zajímavosti, které jinde nenajde.

Chci znát detailní informace o kurzu kouzlení>>

 

 

 

Očarujte své známé a pobavte je svými kouzly a nově nabitým kouzelnickým umem. Pomocí tohoto online kurzu se z každého z vás stane obávaný kouzelník a bavič. Ke kouzlení není potřeba obstarávat žádné speciální kouzelnické rekvizity, to co budete potřebovat, buď už doma máte, nebo si to lehce obstaráte.

 

Fotografie rukou a kouzelnických karet
Naučte se kouzlit jako Pave l Kožíšek – online kurz kouzlení.

 

Hledáte kreativní či rozvojové kurzy i pro své blízké? Podívejte se na další kurzy ve slevových nabídkách, které najdete ZDE.

 

 

Online výuka cizích jazyků – jak se naučit francouzsky 24. 7. 2014
Vše o tom, jak začít meditovat. Jak najít vhodnou chvíli a místo k meditaci – 1. díl 10. 6. 2020
Jak se správně líčit v každém věku 5. 8. 2013
Návod, jak děti motivovat ke hře s legem a rozvíjet jejich představivost 16. 11. 2020
Háčkování – rady pro začátečníky 16. 1. 2016
Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru